אודות

הי, אני חן שוקרון, נשואה ואמא לשתי בנות ובן ממרכז הארץ.

את המהפך בחיי עשיתי לפניי כ – 8 שנים כשהייתי בחופשת הלידה השלישית שלי. פתחתי בלוג אוכל בפורטל תפוז. הבלוג תפס תאוצה ואהדה רבה במהירות כ"כ גדולה, שתוך כמה חודשים הבנתי שמצאתי את הייעוד שלי בחיים. נכון, בזמנו חלק גדול מהאנשים אפילו לא ידע מה משמעות המילה "בלוג" והדבר נתפס בעיניי רבים כתחביב זמני בלבד.

בצעד אמיץ (יש יאמרו חסר אחריות), החלטתי לעזוב את משרת ההיי טק הנחשקת שהייתה לי וללכת אל הלא נודע. שנה מאוחר יותר פתחתי בלוג עצמאי (היוש… אתם ממש נמצאים בו) והבלוג הזה פעיל מ – 2010.

אז מה בעצם אני עושה?

קצת קשה לסכם אבל הנה כמה מילים על הדברים שאני עושה –

  • אני אופה בלי סוף ומפתחת מתכונים, וככזאת אני אחראית על המתכונים במספר חוברות מתכונים שיצאו עבור ממרח לוטוס, קמח שמרים אוסם, חוברת תנובה לשבועות, מתכונים בלאשה ועוד.

 

  • אני עובדת עם חברות ויבואניי מזון כמו שמרית, דיפלומט, דנשר, נספרסו ועוד. אני לא רק מפתחת מתכונים עבור חברות אלה, אלא גם מצלמת ומסגננת. למעשה, כל התמונות בבלוג צולמו על ידי. זהו תחום שאני לא פחות אוהבת וגם הוא עם השנים גם הוא מתפתח ומתעצם.

 

  • אני בודקת ומשווה מוצרים חדשים שטרם יצאו לשוק. לפעמים אני אפילו לוקחת חלק בתהליך הפיתוח, וזה כיף ומרגש.

 

  • אני אחראית על המתכונים והתמונות בחלק מהאריזות המזון שאולי נתקלתם בהן בסופרמרקט. וחוץ מזה יש לי חוברת מתכונים אחת שלי פרטית ולא מסחרית שראתה אור לפניי 3 שנים ועדיין נמכרת כאן בבלוג.

 

  • תקופה ארוכה כתבתי טור שבועי במאקו אוכל בו פרסמתי מתכונים מתוקים. הטור התפרסם במשך שלוש שנים וזכה להצלחה רבה.
  • פרסמתי גם מספר כתבות אוכל ב"על השולחן" חלק גדול מהמתכונים בהן ראה אור בספר העוגות הגדול.

ומעבר לכל זה אני מתחזקת באהבה רבה דף פייסבוק וחשבון אינסטגרם. מוזמנים לעקוב אחריי גם שם!

 

אז זה נכון שיש לי חולשה עזה למתוק, אבל ביום יום אני דווקא משתדלת להקפיד על תזונה מאוזנת ובריאה. עוגות ומתוקים הם אחד מהדברים המענגים בחיים ולא אוכל לוותר עליהם לחלוטין אבל אני משתדלת לצרוך אותם במידה ובזמן הנכון.

המשפט בכותרת של הבלוג, אותו ציטטתי הגדולה מכולן ג'וליה צ"ילד: a party without a cake is just a meeting הוא לגמרי התפיסה שלי בעניין, ועוגות הן בעיניי סיבה למסיבה, או אם תרצו הפוך – מסיבה היא סיבה טובה לעוגה.

ומה החלום הכי גדול שלי? שיום אחד דונה היי תתקשר אליי ותבקש ממני לקחת חלק בצוות העובדים שלה (הי, מותר לחלום!)

חן שוקרון